Tanszéki munkatársak

Tanszékvezető

Dr. Kiss Bálint egyetemi docens, tanszékvezető bkiss@iit.bme.hu

IB316 463-4026

Tanszékvezető-helyettes

Dr. Szirmay-Kal... egyetemi tanár, tanszékvezető-helyettes szirmay@iit.bme.hu

IB321 463-2353

Oktatók, kutatók

Dr. Arató Péter professor emeritus arato@iit.bme.hu

IB328 463-2196
Dr. Balla Katalin egyetemi docens balla@iit.bme.hu

IL415 463-1848
Dr. Benyó Balázs István egyetemi tanár, csoportvezető bbenyo@iit.bme.hu

IB325 463-1416
Dr. Benyó Zoltán professor emeritus benyo@iit.bme.hu

IB325 463-1416
Dr. Csébfalvi Balázs egyetemi docens cseb@iit.bme.hu

IB312 463-1517
Dr. Dóbé Péter egyetemi adjunktus dobe@iit.bme.hu

IL307 463-1395
Ercsényi András külsős oktató ercsenyi@ik.bme.hu

IL308 463-1003
Fördős Gergely András tudományos munkatárs fordos@iit.bme.hu

IB311 463-4027
Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese egyetemi adjunktus szadeczky@iit.bme.hu

IB422 463-4023
Dr. Goldschmidt Balázs egyetemi docens balage@iit.bme.hu

IL414 463-2649
Dr. Harmati István egyetemi docens harmati@iit.bme.hu

IB327 463-2072
Homlok József tudományos munkatárs homlokj@iit.bme.hu

IB311 463-4027
Dr. Horváth Tamás Imre tudományos munkatárs tom@iit.bme.hu

IB320 463-2030
Dr. Kiss Bálint egyetemi docens, tanszékvezető bkiss@iit.bme.hu

IB316 463-4026
Dr. Kondorosi Károly címzetes egyetemi tanár, nyugalmazott kondor@iit.bme.hu

IB323 463-1425
Kovács Gábor egyetemi tanársegéd gkovacs@iit.bme.hu

IB422 463-2087
Dr. Kovács Kálmán egyetemi docens kovacsk@mail.bme.hu

IB329 463-1491
Dr. Lantos Béla professor emeritus lantos@iit.bme.hu

IB324 463-2058
Dr. Magdics Milán egyetemi adjunktus magdics@iit.bme.hu

IB312 463-1517
Max György egyetemi tanársegéd max@iit.bme.hu

IB313 463-2319
Dr. Pilászy György egyetemi adjuntus gpilaszy@iit.bme.hu

IB320 463-2030
Rácz György egyetemi tanársegéd gyuriracz@iit.bme.hu

IB314 463-1575
Dr. Salvi Péter egyetemi adjunktus salvi@iit.bme.hu

IB 412/C 463-2467
Dr. Simon Balázs egyetemi adjunktus sbalazs@iit.bme.hu

IL414 463-2649
Dr. Szeberényi Imre egyetemi docens szebi@iit.bme.hu

IL314 463-2051
Dr. Szirmay-Kalos László egyetemi tanár, tanszékvezető-helyettes szirmay@iit.bme.hu

IB321 463-2353
Dr. Szlávecz Ákos egyetemi adjunktus szlavecz@iit.bme.hu

IB311 463-4027
Dr. Szécsi László egyetemi docens szecsi@iit.bme.hu

IB312 463-1517
Dr. Tóth Balázs György egyetemi adjunktus tbalazs@iit.bme.hu

IB312 463-1517
Tóth Márton József egyetemi tanársegéd tmarton@iit.bme.hu

IB312 463-1517
Dr. Umenhoffer Tamás egyetemi docens umenhoffer@iit.bme.hu

IB312 463-1517
Dr. Vajda Ferenc egyetemi docens vajda@iit.bme.hu

IB326 463-2089
Dr. Vajta László egyetemi docens vajta@iit.bme.hu

IB328 463-2584
Dr. Vámos Gábor János egyetemi docens, dékánhelyettes vamos@iit.bme.hu

IB327 463-2292
Dr. Várady Tamás László egyetemi tanár varady@iit.bme.hu

IB412/c 463-2467