Tanszéki munkatársak

Tanszékvezető
Dr. Kiss Bálint Egyetemi docens bkiss@iit.bme.hu

IB316 463-4026
Tanszékvezető-helyettes
Dr. Szirmay-Kal... Egyetemi tanár szirmay@iit.bme.hu

IB321 463-2353
Oktatók, kutatók
Doktor Tibor Tudományos munkatárs doktort@iit.bme.hu
Dr. Arató Péter Professor emeritus arato@iit.bme.hu

IB328 463-2196
Dr. Balla Katalin Egyetemi docens balla@iit.bme.hu

IL415 463-1848
Dr. Benyó Balázs István Egyetemi tanár bbenyo@iit.bme.hu

IB325 463-1416
Dr. Benyó Zoltán Professor emeritus benyo@iit.bme.hu

IB325 463-1416
Dr. Csébfalvi Balázs Egyetemi docens cseb@iit.bme.hu

IB312 463-1517
Dr. Dóbé Péter Egyetemi adjunktus dobe@iit.bme.hu

IL307 463-1395
Dr. Goldschmidt Balázs Egyetemi docens balage@iit.bme.hu

IL414 463-2649
Dr. Harmati István Egyetemi docens harmati@iit.bme.hu

IB327 463-2072
Dr. Horváth Tamás Imre Tudományos munkatárs tom@iit.bme.hu

IB320 463-2030
Dr. Kiss Bálint Egyetemi docens bkiss@iit.bme.hu

IB316 463-4026
Dr. Kondorosi Károly Egyetemi tanár kondor@iit.bme.hu

IB323 463-1425
Dr. Kovács Kálmán Egyetemi docens kovacsk@mail.bme.hu

IB329 463-1491
Dr. Lantos Béla Professor emeritus lantos@iit.bme.hu

IB324 463-2058
Dr. Loványi István Egyetemi docens lovanyi@iit.bme.hu

IB329 463-1380
Dr. Magdics Milán Egyetemi adjunktus magdics@iit.bme.hu

IB312 463-1517
Dr. Pilászy György Egyetemi docens gpilaszy@iit.bme.hu

IB320 463-2030
Dr. Salvi Péter Egyetemi adjunktus salvi@iit.bme.hu

IB 412/C 463-2467
Dr. Simon Balázs Egyetemi adjunktus sbalazs@iit.bme.hu

IL414 463-2649
Dr. Szeberényi Imre Egyetemi docens szebi@iit.bme.hu

IL314 463-2051
Dr. Szécsi László Egyetemi docens szecsi@iit.bme.hu

IB312 463-1517
Dr. Szirmay-Kalos László Egyetemi tanár szirmay@iit.bme.hu

IB321 463-2353
Dr. Szlávecz Ákos Egyetemi docens szlavecz@iit.bme.hu

IB311 463-4027
Dr. Tóth Balázs György Egyetemi docens tbalazs@iit.bme.hu

IB312 463-1517
Dr. Umenhoffer Tamás Egyetemi docens umenhoffer@iit.bme.hu

IB312 463-1517
Dr. Vajda Ferenc Egyetemi docens vajda@iit.bme.hu

IB326 463-2089
Dr. Vajta László Egyetemi docens vajta@iit.bme.hu

IB328 463-2584
Dr. Vámos Gábor János Egyetemi docens vamos@iit.bme.hu

IB327 463-2292
Dr. Várady Tamás László Egyetemi tanár varady@iit.bme.hu

IB412/c 463-2467
Ercsényi András Külsős óraadó ercsenyi@ik.bme.hu

IL308 463-1003
Fördős Gergely András Tudományos munkatárs fordos@iit.bme.hu

IB311 463-4027
Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese Egyetemi docens szadeczky@iit.bme.hu

IB422 463-4023
Homlok József Tudományos munkatárs homlokj@iit.bme.hu

IB311 463-4027
Kertész Zsolt László Tudományos munkatárs kertesz@iit.bme.hu

IL406 463-5506
Kovács Gábor Egyetemi tanársegéd gkovacs@iit.bme.hu

IB422 463-2087
Max György Egyetemi tanársegéd max@iit.bme.hu

IB313 463-2319
Rácz György Egyetemi tanársegéd gyuriracz@iit.bme.hu

IB314 463-1575
Tóth Márton József Egyetemi tanársegéd tmarton@iit.bme.hu

IB312 463-1517
Doktoranduszok
Ferencz Endre endre.ferencz@gmail.com IL414
Geist Éva geist.eva@t-online.hu

IL314 463-5341
Kacsó Ágota Enikő kacsoeniko@iit.bme.hu

IB312 463-5584
Kovács István kovika@iit.bme.hu

IB312 463-1517
Péter Gábor petergabor@iit.bme.hu

IB313 463-2319
Suba Gergely sugergo@iit.bme.hu

IB422 463-1888
Szemenyei Márton szemenyei@iit.bme.hu

IB411 463-4025
Vaitkus Márton vaitkus@iit.bme.hu

IB412/c 463-2467
Wang Na wang@iit.bme.hu

IB422 463-1888
Adminisztratív munkatársak
Heincz Jánosné Hivatalsegéd heincz@iit.bme.hu

IL413 463-4024
Ketler Tamás Rendszergazda ketler@iit.bme.hu

IB407 463-2395
Kiss Andrea Gazdasági ügyintéző andi@iit.bme.hu

IB318 463-2090
Matits Péter Műszaki ügyintéző matits@iit.bme.hu

IB318 463-2583
Mohácsi Zsófia Hivatalsegéd mohacsi@iit.bme.hu

IL413 463-4024
Rupp Tünde Titkárságvezető rupp@iit.bme.hu

IB316 463-2699