Project lab schedule

Kedd, 2019-05-21 8:15-9:30, IB 310
Name Topic title Supervisor Time
Dányi Péter Mobilis robotok pályatervezése határvonal követéssel Dr. Harmati István 08:15
Hódosy Kristóf Autonóm robotok kooperatív irányítása stratégiai célok megvalósításához Dr. Harmati István 08:25
Horváth András Autonóm robotok kooperatív irányítása stratégiai célok megvalósításához Dr. Harmati István 08:35
Demjén Attila Autonóm robotok kooperatív irányítása stratégiai célok megvalósításához Dr. Harmati István 08:45
Bogár György Richárd Autonóm robotok kooperatív irányítása stratégiai célok megvalósításához Dr. Harmati István 08:55
Keszthelyi Márton Autonóm robotok kooperatív irányítása stratégiai célok megvalósításához Dr. Harmati István 08:55
Soós Szilvia Jármű ABS rendszerének modellezése és irányítása Dr. Harmati István 09:10
Kalapos András "AI Driver" -- End-to-End Driver Activity Prediction (Continental) Dr. Harmati István 09:20
Kedd, 2019-05-21 9:45-11:15, IB 310
Name Topic title Supervisor Time
Beke Gábor AUTOSAR adaptációja az A-Spice fejlesztési folyamatába Dr. Harmati István 09:45
Fehér Gergő Szintetikus adatok előállításának módszerei szenzorblokkolás észleléséhez önvezető járművekben Dr. Harmati István 09:55
Görög Áron Drón irányítása, navigációja és ütközésementes pályatervezése Dr. Harmati István 10:05
Határ Dániel Drón szabályozása és navigációja földi objektumok feltérképezéséhez Dr. Harmati István 10:15
Rácz Melinda Mélytanuló algoritmusok alkalmazása agy-gép interfészek fejlesztéséhez Dr. Harmati István 10:25
Szentpéteri Szabolcs Megerősítéses tanuláson alapuló stratégiák multiágensű rendszerekben Dr. Harmati István 10:35
Kerekes Péter Dávid Duális robotujj vezérlő tervezése és fejlesztése Dr. Harmati István 10:45
Müller Petra Adaptív mágneses pozícióérzékelő pneumatikus munkahengerhez Szőts János 10:55
Müller Petra Eötvös inga automatizálása (Wigner Fizikai Kutató) Dr. Kiss Bálint 11:05
Kedd, 2019-05-21 11:20-12:50, IB 310
Name Topic title Supervisor Time
Mészáros Nóra Pályatervező módszerek robotporszívókhoz Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese 11:20
Forgács Mihály Endre Pályatervezés robotkarokhoz Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese 11:30
Novák Kamilla Pályatervezés autó-szerű mobilis robotokhoz Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese 11:40
Kocsány László Pályatervezés autó-szerű mobilis robotokhoz Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese 11:50
Ádám Anna Barbara Pályatervezés autó-szerű mobilis robotokhoz Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese 12:00
Vrabély Csaba Pályatervező módszerek robotporszívókhoz Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese 12:10
Hegyi Sámuel Mobilis robotok mozgástervezése dinamikus környezetben Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese 12:20
Szabó Dániel Ütközésdetektálás és mozgástervezés robotkarokhoz Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese 12:30
Gergye Árpád Autószerű mobilis robotok mozgástervezése dinamikus környezetben Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese 12:40
Kedd, 2019-05-21 13:30-14:55, IB 310
Name Topic title Supervisor Time
Bokányi Csaba Autóipari átépítési feladat kivitelezése a berendezés termelés hatékonyságának növelés céljából (Controlpont) Dr. Kiss Bálint 13:30
Gyulai László Modell prediktív fűtésszabályozás alkalmazási lehetőségei (Icontrall) Dr. Kiss Bálint 13:40
Molnár Marcell Kvadkopterek beltéri pozícionálása állapotbecsléssel (SZTAKI) Dr. Kiss Bálint 13:50
Nagy Máté Elektronikus szervokormány stabilizáló szabályozójának tervezése (Thyssenkrupp) Dr. Kiss Bálint 14:00
Pokorádi Andor Siemens PLC és SCADA rendszerek vezérléstechnikája (Gamma digital) Dr. Kiss Bálint 14:10
Erősdi Zakariás Optikai tengely célra tartása kamerakép alapján Dr. Kiss Bálint 14:20
Lapis Máté Sámuel Optikai tengely célra tartása kamerakép alapján Dr. Kiss Bálint 14:20
Tirczka Sebestyén Optikai tengely célra tartása kamerakép alapján Dr. Kiss Bálint 14:20
Golda Titusz Daruk lengéscsillapítási technikái Dr. Kiss Bálint 14:40
Sánta Márton Daruk lengéscsillapítási technikái Dr. Kiss Bálint 14:40
Kedd, 2019-05-21 15:10-16:30, IB 310
Name Topic title Supervisor Time
Bilik Péter Bernát Vezeték nélküli technológiák integrálása yogto linux környezetben és azok karakterizálása Dr. Kiss Bálint 15:50
Kovács Bálint Gépjármű fékrendszer vezérlő elektronikájának biztonsági analízise (Knorr-bremse) Dr. Kiss Bálint 16:00
Novák Antal Dávid LFS rack üzembe helyezése (Evosoft) Dr. Kiss Bálint 15:30
Peregi Dávid Sávtartás biztosítása kamera alapú sávdetektálás alapján Dr. Kiss Bálint 15:40
Scheigl József Műhold orientációjának szabályozása Dr. Kiss Bálint 15:10
Takács Róbert Kis műholdak aktív és passzív helyzetstabilizalasi lehetőségei Dr. Kiss Bálint 15:20
Sári Péter Bluetooth alapú helymeghatározás Fördős Gergely András 16:10
Tömöri Péter Elektronika teszter fejlesztése Fördős Gergely András 16:20
Szerda, 2019-05-22 8:15-9:40, IB 310
Name Topic title Supervisor Time
Lelkó Attila Kamera alapú állapotbecslés autonóm járművekhez Szemenyei Márton 08:15
Reizinger Patrik Orientációmeghatározó és -szabályozó alrendszer fejlesztése LEO pályán működő kisműholdakhoz Szemenyei Márton 08:25
Lőrincz Zoltán Multi-sensor data fusion for deep learning (Continental) Szemenyei Márton 08:35
Tóth Máté Ádám Intelligens Látás Deep Learning Segítségével Szemenyei Márton 08:45
Gulyás Kornél Objektumdetektálás és azonosítás biztonságtechnikai alkalmazásokhoz Szemenyei Márton 08:55
Németh Milán Valentin Objektumdetektálás és azonosítás biztonságtechnikai alkalmazásokhoz Szemenyei Márton 08:55
Marosvári Kristóf Intelligens Látás Deep Learning Segítségével Szemenyei Márton 09:10
Rádi József Róbert Intelligens Látás Deep Learning Segítségével Szemenyei Márton 09:10
Nagy Lajos Kornél Autonóm BB-8 Droid Fejlesztése Szemenyei Márton 09:25
Póka Károly Bence Autonóm BB-8 Droid Fejlesztése Szemenyei Márton 09:25
Szerda, 2019-05-22 10:00-11:20, IB 310
Name Topic title Supervisor Time
Nartay Assel Generation of optical flow image-pairs using the Ofigen blender extension Szántó Mátyás 10:00
Mészégető Tamás Monokuláris, mozgás alapú sztereó képalkotási módszerek együttes alkalmazhatóságának vizsgálata Szántó Mátyás 10:10
Ács Bence Járműirányítási funkció fejlesztése beágyazott környezetben Szemenyei Márton 10:20
Bártfai Máté Tesztautomatizáló rendszer fejlesztése kamerákhoz Szemenyei Márton 10:30
Völgyesvári Ádám Stratégiák tanulása mély neurális hálók segítségével Szemenyei Márton 10:40
László László Objektumkövetés megvalósítása autonóm robotokban mélység kamera segítségével Szemenyei Márton 10:50
Szilágyi Krisztián Gergely Autonóm BB-8 Droid Fejlesztése Szemenyei Márton 11:00
Bartos Dávid Péter Autonóm BB-8 Droid Fejlesztése Szemenyei Márton 11:10
Szerda, 2019-05-22 12:00-13:30, IB 310
Name Topic title Supervisor Time
Dori Zsófia Hajnalka Ipari hibakezelési és hiba előrejelzési módszertanok Dr. Kiss Bálint 12:00
Forgács Boglárka Tímea Konferencia résztvevők fogadásának robotizálása Dr. Kiss Bálint 12:10
Gregus Albert Objektum detekciós technikák vizsgálata kamera és LiDAR adat fúziójában Dr. Kiss Bálint 12:20
H. Zováthi Örkény Ádám 3D környezetérzékelés és változásdetekció dinamikus városi helyszíneken Dr. Kiss Bálint 12:30
Horváth Győző Környezetelemzés földi lézerszkennerekkel Dr. Kiss Bálint 12:40
Németh Bence Könyvtárkészlet használata gyártási folyamatok automatizálásában szakaszos technológiához tartozó esettanulmánnyal Dr. Kiss Bálint 12:50
Balogh Balázs Lóránt Siemens PLC és SCADA rendszerek vezérléstechnikája (Gamma digital) Dr. Kiss Bálint 13:00
Balogh Dániel Pilóta nélküli repülőgép szabályozórendszerének repülési tesztre felkészítése (SZTAKI) Dr. Kiss Bálint 13:10
Dudás András Siemens PLC és SCADA rendszerek vezérléstechnikája (Gamma digital) Dr. Kiss Bálint 13:20
Szerda, 2019-05-22 14:20-15:30, IB 310
Name Topic title Supervisor Time
Dusart Armand Jacques Jean, Ettedgui Jérémie Gabriel Simon Consumption data analysis Dr. Kiss Bálint 14:20
György Anna Siemens PLC és SCADA rendszerek vezérléstechnikája (Gamma digital) Dr. Kiss Bálint 14:30
Illényi Barnabás Villamos tervezés a gyakorlatban (Gamma digital) Dr. Kiss Bálint 14:40
Kovács Zoltán Siemens PLC és SCADA rendszerek vezérléstechnikája (Gamma digital) Dr. Kiss Bálint 14:50
Oláh Zsolt Dávid KUKA mobilis robotok mozgásanalízise szenzorinformációk alapján (KUKA Robotics) Dr. Kiss Bálint 15:00
Rutkai Péter Tibor Ipari munkabiztonsági berendezések alkalmazástechnikája (Gamma digital) Dr. Kiss Bálint 15:10
Tamási Botond IIoT eszközök alkalmazástechnikája (Gamma digital) Dr. Kiss Bálint 15:20
Szerda, 2019-05-22 15:45-17:30, IB 310
Name Topic title Supervisor Time
Romain Le Vacon Arduino hardware in circuit simulation Rácz György 15:45
Thomas Handschumacher IOT weather station Rácz György 15:55
Yoshua Lisasi Ultrasonic distance measurement with bluetooth interface Rácz György 16:05
László Márton Járműfedélzeti adatgyűjtő rendszer fejlesztése Dr. Benyó Balázs István 16:15
Pintér Gergő Sztochasztikus modell szoros vércukorszint szabályozáshoz Dr. Benyó Balázs István 16:25
Polgár Tamás András Mikrokontrollerek gyakorlati alkalmazása Dr. Pilászy György 16:35
Olosz Balázs GPS alapú időreferencia beágyazott alkalmazásokhoz Dr. Pilászy György 16:45
Cserteg Tamás Gépipari alkatrészek testmodell alapú mérnöki visszafejtése Dr. Salvi Péter 16:55
Radványi Patrik Tamás Web alapú fejlesztői környezet implementálása PLC alkalmazáshoz Rácz György 17:10
Markovits Tibor Gergely Vasúti irányítórendszerek rendszerarchitektúráinak vizsgálata Rácz György 17:20
Kedd, 2019-05-21 14:00, IL407
Name Topic title Supervisor Time
Fridvalszky András Máté 3D grafikus motor fejlesztése Vulkan alapokon Dr. Tóth Balázs György 14:00
Vörös Krisztián 3D grafikus motor fejlesztése Vulkan alapokon Dr. Tóth Balázs György 14:10
Oczot Balázs Fizikai alapú árnyalás valós időben Dr. Tóth Balázs György 14:20
Musa Benedek Hálózati kommunikáció számítógépes játékokhoz Dr. Szécsi László 14:30
Kopári Ádám Sugárkövetést és raszterizációt használó hibrid képalkotási eljárások Dr. Szécsi László 14:40
Hupján Károly Valós idejű stratégiai játék fejlesztése Dr. Szécsi László 14:10
Kutenics Richárd Procedurálisan generált nagy részletességű interaktív virtuális világok szimulációja és megjelenítése Dr. Umenhoffer Tamás 15:00
Pintér Tibor Imre Procedurális modellezés számítógépes játékokhoz Dr. Magdics Milán 15:10
Kasznár András Forma generálás szabály és gépi tanulás alapon Tóth Márton József 15:20
Tóbiás Dániel Alex Kivitelezési folyamatok optimalizálása, idő és költség szerint, térbeli modell alapján Tóth Márton József 15:30
Gálai Janka 3D-s digitális modellek (háromszöghálók) deformációja és animációja Dr. Várady Tamás László 15:40
Guo Changlu Medical Image Segmentation Using Deep Neural Networks Szemenyei Márton 15:50
Pásztor Gábor Dávid Egyszerű (MMO)RPG játék játszása Deep Learning alapú mesterséges intelligencia segítségével Szemenyei Márton 16:00
Wolf Ádám IoT eszközök illesztése virtuális asszisztenshez Dr. Kiss Bálint 16:10
Kovács Gergely AI Driver -- End-to-End Driver Activity Prediction (Continental) Dr. Harmati István 16:20
Burkus Viktória Részecske-alapú folyadékszimuláció és -megjelenítés Dr. Szécsi László 16:30
Kárpáti Attila Ádám Részecske-alapú folyadékszimuláció és -megjelenítés Dr. Szécsi László 16:40
Belákovics Ádám Felhőmenedzser rendszer tervezése és fejlesztése Dr. Szeberényi Imre 16:50
Kovács Konrád János Terep-magasságmezok előállítása Dr. Szécsi László 17:00
Lipták Nándor Továbbfejlesztett Lightcuts eljárások Dr. Szécsi László 17:10