Szakdolgozat/Diplomaterv védés beosztás

Irányítórendszerek főspecializáció
Dátum: 2019.06.24
Helyszín: IB310
Érintett hallgatók: MSc, villamosmérnöki
Elnök: Dr. Harmati István
Titkár: Szőts János
Tag(ok): Gincsainé Dr. Szádeczky Kardoss Emese
Külsős tag: Szarka Lajos

Student Supervisor First subject Examiner Second subject Examiner Time
Halász Luca Kovács Gábor Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor Mesterséges intelligencia alapú irányítások Dr. Harmati István 08:30
Rosta Marcell Dr. Kiss Bálint Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor Multiágensű rendszerek irányítása Dr. Harmati István 09:10
Müller Dániel Ágoston Dr. Kiss Bálint Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor Multiágensű rendszerek irányítása Dr. Harmati István 09:50
Kiss András Dr. Kiss Bálint Multiágensű rendszerek irányítása Dr. Harmati István Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor 10:30
Juhász Alexandra Dr. Kiss Bálint Navigáció és pályatervezés Dr. Harmati István Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor 11:10
Kanizsai Anett Katalin Dr. Harmati István Mesterséges intelligencia alapú irányítások Dr. Harmati István Navigáció és pályatervezés Dr. Harmati István 12:20
Pelikán Dániel Szántó Mátyás Számítógépes látórendszerek Szemenyei Márton Multiágensű rendszerek irányítása Dr. Harmati István 13:00
Szőllősi Gergely Dr. Kiss Bálint Számítógépes látórendszerek Szemenyei Márton Multiágensű rendszerek irányítása Dr. Harmati István 13:40
Nemes Tamás Szemenyei Márton Számítógépes látórendszerek Szemenyei Márton Mesterséges intelligencia alapú irányítások Dr. Harmati István 14:20
Dátum: 2019.06.25
Helyszín: IB310
Érintett hallgatók: MSc, villamosmérnöki
Elnök: Dr. Kiss Bálint
Titkár: Virágh Eszter
Tag(ok): Gincsainé Dr. Szádeczky Kardoss Emese
Külsős tag: Rózsa Tamás

Student Supervisor First subject Examiner Second subject Examiner Time
Szűcs András Szemenyei Márton Számítógépes látórendszerek Szemenyei Márton Szenzorhálózatok és alkalmazásaik Dr. Vidács Attila 10:00
Fazekas Máté Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese Navigáció és pályatervezés Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese Nemlineáris és robusztus irányítások Dr. Kiss Bálint 10:40
Nagy Dávid Kristóf Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese Navigáció és pályatervezés Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor 11:20
Pethő Zsombor Dr. Kiss Bálint Számítógépes látórendszerek Szemenyei Márton Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor 12:10
Bartus Máté Dr. Kiss Bálint Számítógépes látórendszerek Szemenyei Márton Navigáció és pályatervezés Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese 12:50
Medvedev Mihály Dr. Kiss Bálint Számítógépes látórendszerek Szemenyei Márton Autonóm robotok és járművek Dr. Kiss Bálint 13:30
Vizuális informatika főspecializáció
Dátum: június 25.
Helyszín: IB410
Érintett hallgatók: MSc, mérnök informatikus
Elnök: Dr. Szécsi
Titkár: Tóth Márton
Tag(ok): Dr. Várady Tamás
Külsős tag:

Student Supervisor First subject Examiner Second subject Examiner Time
Demeter Deli Kristóf Dr. Tóth Balázs György Vizualizáció és képszintézis Dr. Szécsi László Kiterjesztett valóság és gépi látás mobil eszközökön Dr. Vajda Ferenc 09:00
Kacsó Zoltán Tóth Márton József Vizualizáció és képszintézis Dr. Szécsi László Kiterjesztett valóság és gépi látás mobil eszközökön Dr. Vajda Ferenc 09:45
Seres Lóránt Gábor Dr. Szécsi László Vizualizáció és képszintézis Dr. Szécsi László Kiterjesztett valóság és gépi látás mobil eszközökön Dr. Vajda Ferenc 10:30
Srajner Ferenc Dr. Szécsi László Vizualizáció és képszintézis Dr. Szécsi László Kiterjesztett valóság és gépi látás mobil eszközökön Dr. Vajda Ferenc 11:15
Végh Balázs Gergely Dr. Tóth Balázs György Kiterjesztett valóság és gépi látás mobil eszközökön Dr. Vajda Ferenc Vizualizáció és képszintézis Dr. Szécsi László 12:00
Master Program in Electrical Engineering
Dátum: 2019.06.25
Helyszín: IB310
Érintett hallgatók: MSc, villamosmérnöki
Elnök: Dr. Kiss Bálint
Titkár: Virágh Eszter
Tag(ok): Gincsainé Dr. Szádeczky Kardoss Emese
Külsős tag: Rózsa Tamás

Student Supervisor First subject Examiner Second subject Examiner Time
Liu Chang Dr. Harmati István Software Technology for Embedded Systems Kovácsházy Tamás Communication Theory Bitó József 09:10
Szoftverfejlesztés
Dátum: június 27.
Helyszín: IB410
Érintett hallgatók: BSc, mérnök informatikus
Elnök: Dr. Goldschmidt Balázs
Titkár: Rácz Gergely
Tag(ok): Dr. Szécsi László
Külsős tag: Geist Éva

Student Supervisor First subject Examiner Second subject Examiner Time
Balogh Norbert Dr. Umenhoffer Tamás Közös BSc záróvizsga-MSc felvételi vizsga Dr. Sujbert László 3D grafikus rendszerek Dr. Szécsi László 09:30
Pápai László Dr. Umenhoffer Tamás Közös BSc záróvizsga-MSc felvételi vizsga Dr. Sujbert László 3D grafikus rendszerek Dr. Szécsi László 10:00
Tassi Gergő Dr. Goldschmidt Balázs Közös BSc záróvizsga-MSc felvételi vizsga Dr. Sujbert László Objektumorientált szoftvertervezés Dr. Goldschmidt Balázs 10:30
Dátum: június 25.
Helyszín: IL407
Érintett hallgatók: BSc, mérnök informatikus
Elnök: Dr. Simon Balázs
Titkár: Kacsó Ágota
Tag(ok): Dr. Balla Katalin
Külsős tag: Dr. Umenhoffer Tamás

Student Supervisor First subject Examiner Second subject Examiner Time
Makki Viktor Dr. Tóth Balázs György Közös BSc záróvizsga-MSc felvételi vizsga Dr. Sujbert László Objektumorientált szoftvertervezés Dr. Goldschmidt Balázs 10:00
Szabó Zsolt Dr. Tóth Balázs György Közös BSc záróvizsga-MSc felvételi vizsga Dr. Sujbert László Objektumorientált szoftvertervezés Dr. Goldschmidt Balázs 10:30
Lesch György Marcell Dr. Umenhoffer Tamás Közös BSc záróvizsga-MSc felvételi vizsga Dr. Sujbert László Objektumorientált szoftvertervezés Dr. Goldschmidt Balázs 11:30
Biró László Sógorné Dr. Balla Katalin Közös BSc záróvizsga-MSc felvételi vizsga Dr. Sujbert László Objektumorientált szoftvertervezés Dr. Goldschmidt Balázs 12:00
Gulyás Ádám Zoltán Dr. Simon Balázs Közös BSc záróvizsga-MSc felvételi vizsga Dr. Sujbert László Objektumorientált szoftvertervezés Dr. Goldschmidt Balázs 12:30
Rendszerfejlesztés
Dátum: június 25.
Helyszín: IL407
Érintett hallgatók: BSc, mérnök informatikus
Elnök: Dr. Simon Balázs
Titkár: Kacsó Ágota
Tag(ok): Dr. Balla Katalin
Külsős tag: Dr. Umenhoffer Tamás

Student Supervisor First subject Examiner Second subject Examiner Time
Gergely Dániel Dr. Umenhoffer Tamás Közös BSc záróvizsga-MSc felvételi vizsga Dr. Sujbert László Objektumorientált szoftvertervezés László Zoltán Dr. 11:00