Szakdolgozat/Diplomaterv védés beosztás

Irányítórendszerek főspecializáció
Dátum: 2019.01.15
Helyszín: IB310
Érintett hallgatók: MSc, villamosmérnöki
Elnök: Dr. Harmati István
Titkár: Szőts János
Tag(ok): Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese
Külsős tag: Szarka Lajos

Student Supervisor First subject Examiner Second subject Examiner Time
Gáspár Zoltán Dr. Kiss Bálint Nemlineáris és robusztus irányítások Dr. Kiss Bálint Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor 08:00
Gyenes Zoltán Bálint Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese Navigáció és pályatervezés Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor 08:40
Liber Csaba Márk Dr. Harmati István Multiágensű rendszerek irányítása Dr. Harmati István Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor 09:20
Hollósi Hanna Dr. Harmati István Mesterséges intelligencia alapú irányítások Dr. Harmati István Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor 10:00
Szabó Milán Kovács Gábor Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor Multiágensű rendszerek irányítása Dr. Harmati István 10:40
Héthársi Lóránt Áron Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese Mesterséges intelligencia alapú irányítások Dr. Harmati István Multiágensű rendszerek irányítása Dr. Harmati István 11:20
Teubl Dániel Dr. Harmati István Nemlineáris és robusztus irányítások Dr. Kiss Bálint Autonóm robotok és járművek Dr. Kiss Bálint 12:00
Hartmann Ábel Miklós Dr. Harmati István Nemlineáris és robusztus irányítások Dr. Kiss Bálint Navigáció és pályatervezés Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese 12:40
Dátum: 2019.01.14
Helyszín: IB310
Érintett hallgatók: MSc, villamosmérnöki
Elnök: Dr. Kiss Bálint
Titkár: Tóth Márton
Tag(ok): Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese
Külsős tag: Gutay Gergely

Student Supervisor First subject Examiner Second subject Examiner Time
Juhancsik Tamás Dr. Kiss Bálint Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor Nemlineáris és robusztus irányítások Dr. Kiss Bálint 09:20
Kőszegi Balázs Szemenyei Márton Számítógépes látórendszerek Dr. Vajta László Beágyazott rendszerek szoftvertechnológiája Kovácsházy Tamás 10:00
Kovács Péter Dr. Kiss Bálint Nemlineáris és robusztus irányítások Dr. Kiss Bálint Épületinformatika Iváncsy Tamás 10:40
Somos Gergő Dr. Szirmay-Kalos László Heterogén számítási rendszerek Szántó Péter Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor 11:20
Kendli Ádám Kovács Gábor Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor Navigáció és pályatervezés Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese 12:00
Kvasznicza Tamás Dr. Kiss Bálint Nemlineáris és robusztus irányítások Dr. Kiss Bálint Funkciófejlesztési technológiák Kovács Gábor 12:40
Számítógép-alapú rendszerek főspecializáció
Dátum: 2019.01.14
Helyszín: IB310
Érintett hallgatók: MSc, villamosmérnöki
Elnök: Dr. Kiss Bálint
Titkár: Tóth Márton
Tag(ok): Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese
Külsős tag: Gutay Gergely

Student Supervisor First subject Examiner Second subject Examiner Time
Szabó Zsolt Péter Gábor Készüléktervezés Balogh Attila Robotirányítás rendszertechnikája Tevesz Gábor 08:00
Papp Viktor Szemenyei Márton Robotirányítás rendszertechnikája Tevesz Gábor Alkalmazásfejlesztés Csorba Kristóf 08:40
Vizuális informatika főspecializáció
Dátum: 2019.01.15
Helyszín: IB410
Érintett hallgatók: MSc, mérnök informatikus
Elnök: Dr. Szeberényi Imre
Titkár: Ludmány Balázs
Tag(ok): Dr. Goldschmidt Balázs
Külsős tag: Dr. Kondorosi Károly

Student Supervisor First subject Examiner Second subject Examiner Time
Bugár Tamás Dr. Csébfalvi Balázs Vizualizáció és képszintézis Dr. Szécsi László Mobilszoftver-rendszerek fejlesztése Dr. Forstner Bertalan 09:00
Dátum: 2019.01.15
Helyszín: IB410
Érintett hallgatók: MSc, mérnök informatikus
Elnök: Dr. Szécsi László
Titkár: Kacsó Ágota
Tag(ok): Dr. Umenhoffer Tamás
Külsős tag:

Student Supervisor First subject Examiner Second subject Examiner Time
Wallner Ferencz Csaba Dr. Umenhoffer Tamás Kiterjesztett valóság és gépi látás mobil eszközökön Dr. Vajda Ferenc 3D számítógépes geometria és alakzatrekonstrukció Dr. Várady Tamás László 13:00
Győrfi-Bátori András Dr. Magdics Milán 3D számítógépes geometria és alakzatrekonstrukció Dr. Várady Tamás László Kiterjesztett valóság és gépi látás mobil eszközökön Dr. Vajda Ferenc 13:40
Bácsi Gábor Dr. Magdics Milán Vizualizáció és képszintézis Dr. Szécsi László Kiterjesztett valóság és gépi látás mobil eszközökön Dr. Vajda Ferenc 14:20
Kinyik Bence Tamás Dr. Szécsi László Vizualizáció és képszintézis Dr. Szécsi László Kiterjesztett valóság és gépi látás mobil eszközökön Dr. Vajda Ferenc 15:00
Kormány Zsolt Dr. Szécsi László Vizualizáció és képszintézis Dr. Szécsi László Kiterjesztett valóság és gépi látás mobil eszközökön Dr. Vajda Ferenc 15:40
Alkalmazott informatika főspecializáció
Dátum: 2019.01.15
Helyszín: IB410
Érintett hallgatók: MSc, mérnök informatikus
Elnök: Dr. Szeberényi Imre
Titkár: Ludmány Balázs
Tag(ok): Dr. Goldschmidt Balázs
Külsős tag: Dr. Kondorosi Károly

Student Supervisor First subject Examiner Second subject Examiner Time
Torma Imre Dr. Goldschmidt Balázs Elosztott rendszerek és szakterületi modellezés Dr. Charaf Hassan Szolgáltatásorientált rendszerintegráció Dr. Simon Balázs 09:40
Knoll Judit Suba Gergely Üzleti intelligencia Dr. Ekler Péter Nyelvek és automaták Dr. Friedl Katalin 10:20
Gelencsér Szabolcs Dr. Szeberényi Imre Felhő alapú rendszerek Dr. Szeberényi Imre Üzleti intelligencia Dr. Ekler Péter 11:00